کرم پسوریازیس

شامپو ضد شپش سریتا یک کمپلکس ضد شپش است که از ترکیبات طبیعی و گیاهی تشکیل شده است که با یاری مکانیزم های کارآمد، باعث مرگ شپش و نابودی تخم های آن می شود. ترکیبات موجود در این شامپو، برخلاف ترکیبات بسیاری ازمحصولات ضد شپش موجود در بازار، سمیتی برای انسان ندارد.

 

ترکیبات

عصاره پیرتروم، روغن اسطوخودوس، آلوئه ورا، پیپرونیل بوتوکساید

 

مکانیزم

کلید موفقیت در درمان شپش سر و رهایی از آن، مهار چرخه زندگی این انگل است. بدین منظور شامپو ضد شپش سریتا با استفاده از ترکیبات گیاهی و غیر سمی، موجب پاکسازی آلودگی موی سر ناشی از شپش و جداسازی کامل تخم شپش از موها می شود که از جمله این ترکیبات می¬توان به عصاره پیرتروم (گل حشره کش) اشاره نمود. از جمله مهمترین ترکیبات موجود در عصاره این گیاه عبارتند  از پیرترین،  پلی ساکاریدها، لیگنان¬ها، سزامین، ترپن¬ها، پلی¬فنل¬ها، اسیدهای آمینه و پروتئین¬ها می باشد. پیرترین موجود در این گیاه، دارای خاصیت نوروتوکسیکی و فلج کننده قوی برای شپش بوده و باعث مرگ شپش می¬شود. پیپرونیل بوتوکساید دیگر ماده موثره موجود در این شامپو است که اثر بخشی عصاره پیرتروم را افزایش می دهد و به جداسازی کامل تخم شپش از موها کمک می کند. روغن اسطوخودوس موجود در این شامپو، دور کننده حشره، ضد باکتری و ضد قارچ بوده و با مسدود کردن منافذ تنفسی در شپش و تخم آن، باعث مرگ شپش و نابودی تخم آن می شود. آلوئه ورا استفاده شده در این شامپو، با رطوبت رسانی موثر، به رفع پوسته ریزی در محل گزش شپش کمک کرده و همچنین خارش ناشی از گزش شپش را برطرف می کند.

 

 

مزایا

–              پاکسازی آلودگی موی سر ناشی از شپش

–              ضد التهاب، نرم کننده و ضد خارش

–              جداسازی کامل تخم شپش از موها

–              حاوی ترکیبات گیاهی و غیر سمی

 

 

نحوه مصرف

ابتدا موها را با آب مرطوب کنید. شامپو را بطور مستقیم بر روی پوست سر بریزید. حداقل به میزان دو برابر در مقایسه با مقدار طبیعی شستشوی مو، از شامپو استفاده کنید. شامپو را روی موها و پوست سر پخش کرده و به خوبی مالش دهید تا خوب کف کند. کف شامپو را در مناطق پشت سر، گردن و پشت گوش­ها نیز پخش کنید. اجازه دهید شامپو به مدت ۱۵ دقیقه بر روی سر شما باقی بماند و در طول این مدت، موهای خود را بصورت پیوسته شانه نمائید. پس از آن موهای خود را با آب ولرم بشورید. همزمان با شستن سر با شامپو، موهای خود را شانه کنید. قبل از خشک کردن موها با حوله نیز موهای خود را شانه کنید.

تکرار درمان به صورت زیر می­باشد:

 

هفته دوم هفته اول
درمان انجام شود شنبه درمان انجام شود شنبه
درمان انجام شود یکشنبه درمان انجام شود یکشنبه