کمپین فروش شامپو ضد شوره کودک سریتا

یکی از راه‌های درمان شوره سر در کودکان، استفاده از شامپو ضد شوره سریتا مخصوص کودکان است. با استفاده از این شامپو می‌توانید به راحتی، شوره‌های سر کودک خود را کنترل و درمان کنید.
ترکیبات پروبیوتیکی شامپو ضد شوره مخصوص کودکان سریتا، باعث تنظیم جمیعیت میکروبی پوست سر و سلامت آن می‌شود. در این شامپو همچنین از ترکیب پیروکتون اولامین و زینک پریتیون استفاده شده که باعث می‌شوند علاوه بر مهار قارچ، به خاطر خاصیت لایه برداری، پوست سر کاملا پاکسازی شود.

در شامپو ضد شوره کودکان سریتا از چه ترکیباتی استفاده شده است؟

در این شامپو، از پانتنول برای درمان شوره‌های سر و رطوبت رسانی عمیق سلول‌های کف سر، آلوئه ورا برای خاصیت ضد میکروبی و ترمیم کنندگی آن، از پروبیوتیک برای برقراری تعادل میکروب‌های سر، پیروکتون اولامین به خاطر خاصیت ضد قارچ و ضد میکروبی آن، عصاره بابونه و روغن درخت چای برای خواص ضد التهاب و تسکینی آنها و زینک پریتیون برای نابودی سریع قارچ هایی همچون مالاسزیا استفاده شده است.

استفاده از شامپوی ضد شوره کودکان سریتا چه مزایایی دارد؟

با استفاده از شامپو ضد شوره سریتا برای دلبندانتان، به درمان پوسته ریزی و شوره سر آنها کمک موثر و ویژه‌ای خواهید کرد. ترکیبات پروبیوتیکی این شامپو، التهاب و حساسیت را کاهش داده و در مقابل‌ سیستم ایمنی سر را تقویت می کند.
استفاده از این شامپو باعث رطوبت رسانی بالا به پوست سر شده و التهاب‌های کف سر کودک را کم کرده و در نهایت، درمان می‌کند. در نتیجه، خارش کف سر او، قطع شده و به حالت عادی باز می‌گرداند. این شامپو چشم کودکان را نمی‌سوزاند و به هیچ وجه باعث تحریک پوست بدن، نمی‌شود.
پایه ترکیبات شامپو ضد شوره مخصوص کودکان سریتا گیاهی است و بر اساس آخرین علوم روز دنیای لوازم آرایشی و بهداشتی جهان به وجود آمده و در نتیجه، محصولی کاملا تخصصی برای کودکان به حساب می‌آید. 

جهت خرید محصول کلیک نمایید