۱۳ نکته که رنگ موی شما ،آشکار میکند

۲٫ موی قرمز : زنان با موهای قرمز اغلب آتشین اند و معمولا به عنوان دوستانی مفرح و سرگرم کننده و سرکش مشهورند. این چیزیست که موها در مورد سلامتی جسم و روح شما به بیننده القا می کند.

۳٫ موی بلوند : مردان معمولا جذب زنان موطلایی می شوند ، با وجودی که اغلب آنها کمتر هوشمند بنظر می رسند.

۴٫ موهای سفید و خاکستری : زنانی که مو های خاکستری و یا سفید و جو گندمی دارند با اعتماد به نفس در نظر گرفته می شوند و به نظر می رسد تمایلی به پذیرفتن استانداردهای زیبایی اجتماع ندارند. می توان گفت، زنان با موهای خاکستری ممکن است مسن تراز آنچه واقعا هستند بنظر رسند. در اینجا دلایل شگفت آوری باید وجود داشته باشد تا شما بخواهید موهای خود را به این رنگ در آورید .

۵٫ رنگ های جسورانه : رنگ مو های وحشی و نامتعارف که به طور طبیعی رخ نمی دهد، مانند صورتی یا آبی، نکته ای که از دیدن افراد با مو های اینچنینی در نظر شخص می آید حس تمرد و یک روح آزاد است.

۶٫ موی کوتاه : مدل مو کوتاه تر نشانه اعتماد به نفس است زیرا این افراد دلیلی برای پوشاندن چیزی نمی بینند. سبک های موی کوتاه نشان دهنده ی زنان حرفه ای و زنانی اند که اغلب ورزش را به طور جدی تر دنبال می کنند.

۷٫ موی بلند : زنان با موهای بلند بی خیال و جوان تر و گاهی اوقات غیرمتعارف بنظر می رسند. در زنان مسن تر که مو هایشان را بلند نگه می دارند گاهی اوقات می تواند کمک کند تا کودکانه دیده شوند. موی بلند می تواند به عنوان یک سپر انواع عدم بلوغ را بپوشاند .

۸٫ جمع کردن موها در وسط سر : زنی که موهای خود را جمع می کند فردی است که برای تعادل و نظم در زندگی خود تلاش می کند. آنها سازمان یافته و مسئول هستند. نامرتب و ناهموار بستن نشانه کمی نرمتر بودن در رفتار می باشد.

۹٫ مدل مو کج : زنان با موهای بسته شده در یک طرف یا فرق کج معمولا همدلانه و دلسوز تر بنظر می رسند مراقبت کردن آن ها از عزیزانشان بسیار عمیق بوده و معمولا بخش بزرگی از زندگی خود را به آن اختصاص می دهند .

۱۰٫ موهای صاف و براق : شما یک کمال گرا هستید، موی آزاد و صاف نشانه ای از کمال گرایی است که دوست دارد هر وضعیتی را تحت کنترل خودش در آورد.

۱۱٫ مو مواج : با نیاز به نگهداری کم، موهای مواج نشانه ای از یک روح خلاق و در حرکت با جریان رود است.

۱۲٫ موی فر : زنان با موهای فرفری کمتر از افرادی با مو های مواج و یا صاف جدی بنظر می رسند و دیگران آنها را بیشتر به عنوان دوست های سرگرم کننده وبا شیطنت تفسیر می کنند.

۱۳٫ موهای با زحمت با درست شده : اگر سبک شما فوق العاده پیچیده است و زمان زیادی برای ایجاد آن وقت می گذارید این می تواند نشانه ای از حس تعمیر و نگهداری بالا در شما باشد. همچنین، ممکن است نشانه ی انتقاد از خود باشد.

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *