کرم رفع کننده شقاق سینه ژنوبایوتیک

کرم رفع کننده شقاق سینه، یک کرم تخصصی برای درمان و رفع ترک¬های ایجاد شده در سینه است. این کرم به گونه¬ای طراحی شده است که حاوی ترکیبات کاملا طبیعی بوده و با اثرات ترمیم کنندگی و ضد التهابی باعث بهبود آزردگی پوست سینه می¬شود. بنابراین این کرم برای نوزادان ایمن بوده و در دوران شیردهی قابل استفاده می¬باشد.

ترکیبات
لانولین، پانتنول، روغن کالاندولا

مکانیزم
کرم رفع کننده شقاق سینه به یاری ترکیبات خاص و منحصر فرد، به درمان و رفع ترک¬های ایجاد شده در سینه کمک می¬کند. این کرم دارای ترکیبات ویژه¬ای از عصاره¬های طبیعی گیاهی و ویتامین می¬باشد که از جمله می¬توان به لانولین اشاره نمود. لانولین یک ترکیبی طبیعی و غنی از مواد لیپیدی بوده که در درمان آزردگی¬های پوستی موثر می¬باشد. این ترکیب کاملا طبیعی و برای نوزاد ایمن می¬باشد و با رطوبت¬رسانی موثر به پوست نوک سینه، از بروز خشکی پوست سینه پیشگیری می¬کند و با بهبود سدهای محافظتی پوست سینه از عفونت¬های پوستی سینه جلوگیری می¬نماید. لانولین همچنین با افزایش سرعت رشد و ترمیم سلول¬های اپی¬تلیوم پوست، مانع از تشکیل بافت مرده می¬شود. پانتنول هم به عنوان یکی دیگر از ترکیبات این کرم موجب انرژی¬رسانی به پوست و بازسازی و ترمیم بافت اپیتلیوم آسیب دیده و تحریک شده می¬شود و ماندگاری رطوبت در لایه¬های عمقی را افزایش می¬دهد و خشکی پوست سینه را درمان می¬کند. روغن کالاندولا (گل همیشه بهار) غنی از ترکیبات گیاهی موثر در بازسازی و ترمیم پوست بوده که با خواص ضد قارچی و ضد باکتریایی، از بروز عفونت در نوک سینه پیشگیری می¬کند و موجب بهبود قرمزی، سوزش و خارش پوست سینه می¬شود.

مزایا
– بازسازی و ترمیم کننده ترک¬ها و زخم¬های سینه
– رفع التهاب، قرمزی و سوزش نوک سینه
– رطوبت¬رسانی موثر و پیشگیری از خشکی نوک سینه
– محافظت از سینه در برابر عفونت¬های قارچی و باکتریایی
– فاقد پارابن، رایحه، ترکیبات آلرژن و مواد مضر برای نوزاد
– قابل استفاده در دوران شیردهی و بارداری
– حاوی ترکیبات طبیعی و خالص

نحوه مصرف
پس از هر بار شیر دهی، ابتدا دست¬های خود را به خوبی بشوئید. سپس مقدار کافی از کرم نیپل را بر روی نوک سینه مالیده و به آرامی ماساژ دهید.