کرم ترمیم کننده پوست ژنوبایوتیک

کرم ترمیم کننده پوست، یک کرم تخصصی برای التیام آسیب دیدگی¬ها و زخم¬های ایجاد شده بر روی پوست است که با داشتن ترکیبات خاص و منحصر به فرد، در تسکین و ترمیم زخم¬ها و آسیب¬های مختلف پوستی، اثر ارزشمندی داشته و مانع از بروز عفونت و یا تشکیل اسکار شود.
ترکیبات
عصاره گیاه کاروب (Carob)،عصاره میموزا، روغن کالاندولا، عصاره چای سبز، آلوئه ورا، عصاره برگ بلوط، ویتامین E) و (B5

مکانیزم
کرم ترمیم کننده پوست به یاری ترکیبات خاص و منحصر فرد، باعث تسریع روند بهبود زخم و آسیب¬های مختلف پوستی می¬شود. این کرم دارای ترکیبات ویژه¬ای از عصاره¬های طبیعی گیاهی و ویتامین می¬باشد که از جمله می¬توان به عصاره گیاه کاروب اشاره نمود که سرشار از فیبر، توکوفرول، پلی فنول ها، آنتی اکسیدان ها و استرول های گیاهی بوده که با بازسازی بافت درم و اپیدرم پوست به واسطه سنتز a-SMA، فاکتور رشد TGF-β۱ و Activine A ترمیم زخم را تسریع می بخشد. عصاره میموزا هم به عنوان یکی دیگر از ترکیبات استفاده شده در این کرم، غنی از ترکیبات گیاهی نظیر تانین و ساپونین، فیتوسترول و ترکیبات آلکالوئیدی بوده که در بهبود زخم و سوختگی¬های پوستی موثر می¬باشد و با خاصیت ضد میکروبی موجب کاهش عفونت¬های مختلف در محل زخم می¬شود و با کوتاه نمودن مدت زمان بازسازی لایه اپیدرم پوست به تسریع انقباض زخم کمک می¬کند. روغن کالاندولا دارای خاصیت ضد میکروبی بوده که در کاهش عفونت¬های مختلف میکروبی در محل زخم موثر می¬باشد و با خواص ضد التهابی موجب مهار فاکتورهای التهابی و تسریع ترمیم بافت آسیب دیده می¬شود. عصاره چای سبز همچنین با خاصیت ضد میکروبی، از بروز عفونت در محل زخم پیشگیری می¬کند و با افزایش تولید فیبرهای کلاژنی باعث بازسازی مجدد بافت در محل زخم می¬شود. عصاره آلوئه¬ورا با رطوبت¬رسانی موثر به زخم از خشکی پوست جلوگیری می¬کند و با افزایش رگزایی و تسریع روند خون¬سازی به منظور رساندن مواد مغذی و اکسیژن به بافت آسیب دیده، پروسه ترمیم زخم را تسریع می¬بخشد. بلوط هم به جهت دارا بودن ترکیبات « فلاونوئیدی» دارای خواص ضدالتهابی بوده که به کاهش درد و التهاب در محل زخم کمک می کند. همچنین این گیاه دارای خواص ضد میکروبی بوده و از بروز عفونت در محل زخم ( مهار باکتری های استافیلوکوکوس اورئوس) پیشگیری می نماید. ویتامین (B5, E) با بهبود هیدراتاسیون پوست، قابلیت ارتجاعی پوست را افزایش داده و موجب بازسازی بافت آسیب دیده می شود. همچنین این ویتامین ها با افزایش تکثیر سلول های اپیدرمی پوست، روند ترمیم زخم را تسریع می نمایند.
مزایا
– حاوی ترکیبات طبیعی و گیاهی
– ترمیم و بازسازی پوست آسیب دیده در اثر زخم، سوختگی، لیزر و پیلینگ
– تسکین و التیام التهاب، قرمزی، سوزش و خارش در محل زخم و سوختگی
– دارای خواص ضد میکروبی و پیشگیری از بروز عفونت در محل آسیب دیدگی پوست
– رطوبت رسانی موثر و ممانعت از خشکی محل زخم
– پیشگیری از به جا ماندن جای زخم (اسکار)
– مناسب برای پوست های حساس و تحریک شده
نحوه مصرف
ابتدا دست¬های خود را به خوبی شسته، سپس سطح پوست را کاملاً تمیز و خشک نمایید. مقدار کافی از کرم را بر روی محل زخم یا آسیب¬دیدگی مالیده و به آرامی ماساژ دهید تا جذب شود. ۲ بار در روز از کرم ترمیم کننده استفاده نمایید. مصرف کرم را تا ترمیم کامل محل آسیب¬دیدگی، ادامه دهید.