انجمن حمایت از بیماران پسوریازیس سریتا، دومین همایش ملی پسوریازیس را با هدف اطلاع رسانی به بیماران، کمک به درمان و بهبود روحیه بیماران، در تاریخ یک دی ماه ۱۳۹۶ در بیمارستان بهمن- تهران با حضور متخصصین و جمع کثیری از افراد درگیر بیماری پسوریازیس، برگزار کرد.

در این همایش ابتدا، آقای دکتر علی کریمی مدیر علمی سریتا و دبیر کمیته علمی همایش ضمن تشکر از همراهی صمیمانه متخصصین و مهمانان؛ گزارشی از اهداف و فعالیت های سریتا در راستای آموزش و افزایش سطح آگاهی افراد جامعه در خصوص بیماری پسوریازیس، ایجاد محیط مناسب جهت بالا بردن روحیه بیماران، کمک در جهت افزایش کیفیت درمان و همچنین مطالعه، تحقیق و تولید محصولات درمانی در حوزه بیماری پسوریازیس؛ ارائه دادند.

داروهای بیولوژیک، پسوریازیس در حاملگی و نوزادان، پسوریازیس سر و واژینال و کوموربیدیتی های پسوریازیس؛ محورهای سخنرانی های این همایش بودند که  توسط جمعی از استاد و متخصصین پوست (سرکارخانم پروفسور منصوری، سرکارخانم دکتر نوبری، خانم دکتر عزیزیان و خانم دکتر نیکخواه) ایراد شد و در پایان سخنرانی ها به سوالات مطرح شده توسط شرکت کنندگان در مورد درمان و کنترل پسوریازیس پاسخ دادند.

برای اولین بار در همایش حمایتی، با هماهنگی سریتا بیماران پسوریازیس توسط متخصصین برجسته پوست به صورت رایگان در کلینیک بیمارستان بهمن، ویزیت شدند.

جمعی از هنرمندان از جمله سرکارخانم یکتا ناصر و سرکار خانم لیندا کیانی با حضور خود در همایش از کمپین اطلاع ­رسانی #پسوریازیس_واگیر_ندارد، نیز حمایت کردند.

و در انتها تندیس سریتا توسط جناب آقای مهندس کافی معاونت سریتا به سرکارخانم پروفسور پروین منصوری و تیم متخصصین همراه به پاس قدردانی و حمایت بی دریغشان اهدا شد.

این همایش با برش کیک دومین سال فعالیت انجمن پسوریازیس سریتا، موسیقی و اهدای هدایایی از طرف انجمن سریتا به شرکت کنندگان به اتمام رسید.

[us_gallery ids=”7599,7597,7588,7585,7600,7586,7587″ columns=”3″]